Co se děje ve školce

Naše školka se zahalila do podzimních barev. Paní učitelky, asistentky i děti, mateřinku vyzdobily podzimními pracemi  a přispěly také k výzdobě prostor našeho zřizovatele.

Děti ze tříd Žabičky a Sovičky, připravily společně krásný velkoformátový obraz. U Berušek se děti 1. října, kdy je Mezinárodní den lékařů, proměnily na lékaře a sestřičky a prožitkovou metodou se zapojily do témat, spojených s lidským tělem a ochranou zdraví. Díky příspěvku pana doktora Pavla Štrympla, jsme v minulosti mohli nakoupit reálné pomůcky, díky kterým se naše děti učí, nemít obavy z návštěvy lékaře.

Prohlédněte si fotografie.

Co nás čeká v říjnu?

Již 8.října naši předškoláci navštíví "Pevnost poznání", v Olomouci, 15. října školku navštíví "Veverka Terka", s představením a 22. října předškoláci navštíví Divadlo Loutek v Ostravě. Čeká na ně alternativní scéna, s představením "Hrnečku vař".

Závěrem děkujeme všem rodičům, za spolupráci a toleranci při dodržování protiepidemických opatření.

V naší školce je to prima, nevadí nám ani zima...

Mgr. Lenka Polášková