Informace k provozu MŠ 27.9. - 1.10.2021

Vážení rodiče, sdílíme informace, k provozu mateřské školy v týdnu od 27.9.2021 do 1.10. 2021 (včetně). Od pondělí budou všechny děti z logopedických tříd, sloučeny ve třídě Žabičky. Důvodem jsou nutné opravy odpadů na bloku "A".

Z tohoto důvodu bude zrušena plánovaná schůzka s rodiči dětí z logopedických tříd. Náhradní termín Vám sdělíme.

Šatny dětí budou v běžném režimu, věci tedy dětem stěhovat nemusíte.

Provoz třídy Žabičky, bude v daném týdnu od 7:00 hodin do 15:30 hodin.

Ve středu 29.9. 2021 od 8:00 hodin, proběhne ve třídě "Koťátka", vánoční focení dětí.

Pokyny k organizaci:
- Ráno rodič doprovodí dítě na focení, poté umístí dítě do své třídy.
- Máte možnost nechat své dítě i s mladším sourozencem vyfotit a poté z MŠ odejít. V takovém případě si nezapomeňte odhlásit stravu.
- Třídní učitelky nevybírají na toto focení žádné, finanční částky. Až po vyhotovení fotek a jejich kontrole, se rozhodnete, zda si fotky ponecháte a teprve poté, je uhradíte.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné dny