Celodenní výlet do ZOO

naše mateřská škola se v týdnu od 3.5. 2021 - 7.5. 2021, zapojí do celostátního projektu Státního zdravotního ústavu - kampaně ke Světovému dni hygieny rukou.

V rámci tohoto projektu jsme pro děti ve středu 5.5. 2021, připravili celodenní výlet do ZOO. Vzhledem k tomu, že jsme limitováni celou řadou hygienických opatření a omezení, věnujte pečlivě pozornost organizačním pokynům a pomozte nám prosím, organizaci připravit.

Důležité informace k organizaci:

- Ve středu 5.5.2021 nemůžeme z provozních důvodů, zaručit testování dítěte, které se neúčastní testování v pondělí 3.5.2021. Prosím, zohledněte tuto skutečnost a dostavte se případně na testování nejpozději 4.5. 2021, pokud máte zájem, aby se Vaše dítě výletu účastnilo.

- Celodenního výletu se zúčastní všichni pedagogičtí pracovníci. Skupiny pojedou samostatně. Nebude tedy docházet ke kontaktu.

- Děti prosím ráno přiveďte do 8:00 hodin - do skupiny, ve které jste zařazeni.

- Předpokládaný návrat do MŠ, bude mezi 13:00 - 14:00 hodinou. Děti tedy v uvedený den nebudou v mateřské škole spát.

- Bohužel, z důvodů hygienických opatření není možné, aby školní jídelna zajistila stravování. Prosíme Vás tedy o součinnost při zajištění jídla a pití:

1. Připravte dětem malou svačinku (Brumík, ovoce, piškoty apod.).

2. Připravte dětem pití. Prosíme o pití v nádobě, která se při chůzi nevylije a nerozbije.

3. Připravte dětem jídlo pro polední stravování (toust, obloženou bagetku, chleba ve vajíčku + kousek zeleniny).

4. Připravte dětem vlhčené ubrousky a balení papírových kapesníků.

Další

5. Prosíme, dětem připravte také 2 ks dětských respirátorů či roušek, pláštěnku, oblečení pohodlné pro cestování. Deštníky ne!

V daný den budou mít všechny děti odhlášenou stravu.

Zdvořile Vás prosíme, aby jste dětem vše připravili do batůžku. Nedávejte dětem sladkosti, které se mohou roztopit, například čokoláda, čokoládové tyčinky a tvrdé sladkosti, u kterých hrozí vdechnutí.

Cena celodenního výletu: 122,-Kč/dítě.

Částku hradíme z třídních fondů. Pokud jste třídní fond nehradili. Částku uhraďte paní učitelce ve skupině, do které dochází Vaše dítě.

Termín nahlášení dítěte na celodenní výlet: do 4.5.2021 (paní učitelce ve skupině).

Termín úhrady celodenního výletu u rodičů, kteří nehradili třídní fond: do 4.5. 2021 (paní učitelce ve skupině).

Výletu se účastní celá mateřská škola.

Děkujeme za Vaší pomoc.