Aktivity v mateřské škole

Vážení rodiče, vzhledem k nejistému vývoji epidemické situace a nařízením vlády, jsme se rozhodli do konce měsíce června zrušit všechny, plánované aktivity, jako jsou divadla, focení apod.

V současné době nelze předpokládat, že bude možný pohyb tzv. třetích osob, v kolektivu dětí a vývoj je nejistý. Celý kolektiv školy se proto rozhodl nespoléhat na vyjádření vlády a připravit dětem samostatně, zajímavý program a aktivity.

V měsících květnu a červnu 2021 pro Vaše děti  i Vás připravíme několik aktivit. Celkem 8 projektových dní, ve který budou děti rozvíjet hudební, výtvarné, pohybové činnosti, výstavu dětských prací na zahradě mateřské školy, focení dětí, které připraví paní učitelky, pasování předškoláků, prezentaci tabla před budovou MŠ, spojenou s dalším programem.

Prosíme, sledujte naše webové stránky, budeme Vás informovat.