Informace k provozu mateřské školy 6.12. - 10.12. 2021

Vážení rodiče, dovolujeme si informovat Vás o provozu mateřské školy v týdnu od 6.12. 2021 do 10.12. 2021.

Provoz tříd:
Třída Berušky: V běžném provozu.
Třída Motýlci: V běžném provozu.
Třída Sovičky:V běžném provozu.

Logopedické třídy:
Třída Koťátka: Uzavřena z důvodu nemoci pedagogů.
Třída Medvídci: Uzavřena z důvodu nemoci pedagogů.
Třída Žabičky: Provoz zajištěn od pondělí do čtvrtka, od 7:00 hodin do 15:00 hodin, pro všechny děti z logopedických tříd. V pátek 10.12. 2021 od 7:00 hodin do 12:00 hodin. Na odpolední režim budou děti v pátek sloučeny se třídou Motýlci.

Covid-19:
Pokud máte jakékoliv dotazy ke karanténním opatřením, čerpání ošetřovného, testování, lhůtám karantén apod. Obracejte se na email vedoucí úseku MŠ: lenka.polaskova@zslukasove.cz

Zodpovězeny budou všechny Vaše dotazy a to do 48 hodin.

V mateřské škole byly zaznamenány covid - pozitivní děti. Epidemická situace  takřka neustále zasahuje do organizace provozu mateřské školy. Prosíme Vás proto o pochopení a toleranci.

Mikuláš a Vánoce v MŠ:
Všichni zaměstnanci mateřské školy mají snahu připravit dětem pěkné prostředí, tradiční aktivity i atmosféru. Dětem bude připravena Mikulášská nadílka, tradiční pečení a další aktivity.

Přejeme všem hodně zdraví a klidný, předvánoční čas!

L.Polášková