Informace pro rodiče dětí

Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost následujícím informacím.  Od pondělí 29.6.2021 do středy 30.6.2021, budou sloučený třídy Koťátek a Medvídků. Děti ze třídy Koťátka budou v uvedené dny od 7:00 hodin do 16:30 hodin, ve třídě Medvídků.

Od 1.7.2021 zahajujeme letní provoz mateřské školy. Přihlášené děti budou docházet do tříd Sovičky a  Berušky, budova "A", přízemí. Provoz mateřské školy, je Vám k dispozici od 6:00 hodin do 16:30 hodin. Žádáme Vás, aby jste uvolnili místa v šatnových blocích dětí a odnesli si domů věci Vašich dětí. V létě proběhne plošný úklid, sanitace a dezinfekce všech prostor mateřské školy a také stěhování tříd. Za věci dětí, které zde zůstanou po 23.7.2021, nemůžeme ručit.

K letnímu provozu mohou být přijaty pouze děti, které mají řádně uhrazeny platby školného a stravného, na měsíc červenec.

Děkujeme za spolupráci.