Předvánoční jarmark

Ve středu 28. 11. 2018 již naši školku navštívil duch Vánoc. Pořádali jsme Vánoční jarmark a celou školku prostoupila vánoční atmosféra a vůně vánočního koření. Celou naší školkou se tak nesla rozmanitá vůně cukroví, perníčků, vánočního punče a vůně čerstvě natrhaného chvojí.

Ve třídách Sovičky a Berušky byly přichystány tvořivé dílničky pro všechny velké i malé šikovné ruce. Rodiče si mohli s příchodem adventu s dětmi vytvořit krásné vánoční dekorace v podobě adventních věnců, které si mohli dle libosti ozdobit, a provonět tak následně svůj domov čerstvým vánočním chvojím, sušeným ovocem či vánočním kořením. Dále si rodiče s dětmi mohli vytvořit řadu vánočních přáníček či drobných dekorací a v přátelské vánoční atmosféře si popovídat také s ostatními rodiči u šálku adventního punče.

Do našeho jarmarku se mohli zapojit také samotní rodiče, kteří tak mohli ukázat svého kreativního
ducha a předvést své vlastnoruční výrobky. Na jarmarku tedy bylo možné si také prohlédnout a
zakoupit nejrůznější ručně dělané vánoční ozdoby, drobnosti a dekorace.

Všechny výrobky se velmi vydařily, jistě také všichni rodiče v sobě nalezli skrytého kreativního ducha a těší se na zapálení první adventní svíčky na svém vlastnoručně vytvořeném adventním věnci.

Prohlédněte si fotografie.